O nas

Nasza misja:

 

ZESPÓŁ FACHOWCÓW PRZYCHODNI PRZYJAZNA

PRZYJACIELEM I DORADCĄ W ZDROWIU I W CHOROBIE

 

 

NZOZ Przychodnia Przyjazna jest firmą powołaną uchwałą wspólników spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Przyjazna sp. z o. o. dnia 5 czerwca 2003 roku, zarejestrowaną w rejestrze Zakładów Opieki Zdrowotnej pod nr 04-00730.

 

Przychodnia rozpoczęła działalność 1 września 2003 roku kontynuując działalność Przychodni Rejonowej „Przyjazna”, która uległa likwidacji w wyniku uchwały Rady Miasta Bydgoszczy, nr VIII/151/03 z dnia 23.IV.2003 roku. W obecnej siedzibie firma działa od 01.09.1998 roku.

 

Przychodnia sprawuje podstawową opiekę dla ok. 11 tyś. pacjentów. Jest to ogromne zobowiązanie do istnienia w naszym mieście, do stałego podnoszenia jakości naszych usług. Dlatego firma żywo reaguje na zmieniające się technologicznie i mentalnie otoczenie, stara się utrzymać wysoki poziom oferowanych usług, jak również widzi zapotrzebowanie na usługi przez siebie oferowane. W wyżej wymienionych przesłankach firma upatruje możliwość rozwoju, która pozwoli zaspokoić oczekiwania finansowe udziałowców przy jednoczesnej świadomości wykonywania działań dla dobra ogółu.  


Materiały do pobrania:
Galeria: